5 pomysłów na seksowny wygląd

seksowne-ubrania

Seksowny look kobiety to trend, który zawsze będzie modny. Jego wykonanie może być różne, w zależności od panujących trendów. Zmieniają się też seksowne ubrania, które zakładasz, aby uzyskać pożądany efekt. Na co stawiać i jak zestawiać ubrania, aby prezentować się atrakcyjnie?

Kobieco, ale nie wulgarnie

Seksowne ubrania budzą różne skojarzenia. Dla jednych to normalny element garderoby. Inni uważają, że chodzi o frywolne haleczki i gorsety, dostępne w sklepach erotycznych. Co ciekawe, poglądy obu tych grup można z powodzeniem pogodzić. Rzeczywiście, tekstylia, uchodzące za seksowne można znaleźć już wielu szafach. Faktem jest też, że nadal na seksowne elementy garderoby najłatwiej zapolować w sklepach z bielizną erotyczną. Erotyka niejedno ma oblicze. Z tego powodu nasza stylizacja czasem w sposób zupełnie niezamierzony może być odebrana jako wulgarna. Jak nie przesadzić?

1. Podkreśl, ale nie odsłaniaj. Sztuka idealnego balansu w modzie to temat rzeka. Jeśli lubisz seksowne ubrania, szukaj takich, które podkreślą twoje auty. Seksowny fason sam w sobie wzbudza zainteresowanie. Nie ma potrzeby, żeby dodatkowo odkrywać przy nim ciało i epatować nagością. Zmysłowy total look to propozycja na randkę lub spotkanie w kameralnym, dobrze znanym towarzystwie. Nie sprawdzi się jednak w większym gronie lub na imprezę okolicznościową.

2. Ciekawe połączenia w garderobie. Seksowne ubrania warto łączyć z klasycznymi elementami. Jeśli góra prezentuje się kusząco, dół nie musi być taki sam. Dobrym przykładem jest body. Koronkowe, figlarne warto łączyć ze zwykłą spódnicą, np. o ołówkowym fasonie. Świetny duet osiągniesz, zestawiając body ze spodniami. Zestaw nie musi być widoczny od razu, jeśli na body założysz okrycie wierzchnie.

3. Przejrzystości i koronki. Chcesz się poczuć seksownie? Postaw na pewniaki. Jeśli twoje bluzki lub sukienki będą miały dekolt, elementy koronkowe lub prześwity, z pewnością przyciągniesz uwagę. Wstawki z siateczki, delikatne paseczki przy bluzce są dozwolone nawet w eleganckich kreacjach. W mniej formalnych okolicznościach nawet bardziej strojna bielizna koronkowa nie powinna razić, jeśli lekko wystaje.

4. Postaw na czerwień. Seksowne ubrania nie mają konkretnego kanonu kolorów. W ogólnej palecie są jednak barwy, które przyspieszają bicie serca. Zalicza się do nich czerwień. Wprowadź ją do swojej garderoby, a szybko przekonasz się, jakie robi wrażenie. Czerwone body lub gorset w roli górnej części stylizacji na pewno nie zostanie zapomniane.

5. Seksowna bielizna. Zmysłowy wygląd warto zacząć od skompletowania odpowiedniej bielizny. Seksowne ubrania, założone na piękny komplet idealnie do siebie pasują. Nie ma znaczenia, że tylko ty wiesz, co kryje się pod twoimi ubraniami. Dobre samopoczucie jest bezcenne.

Doskonałym dopełnieniem seksownych ubrań są szpilki. Klasyczne, z otwartymi palcami lub piętą. Pięknie będą się też prezentować z delikatnymi paseczkami oplatającymi łydkę.