Jak szybko zwiększyć ruch na Instagramie? Wystarczy 30 sekund!

Jak szybko zwiększyć ruch na Instagramie? Wystarczy 30 sekund!

Konkurencja w social mediach jest tak olbrzymia, że aż głowa od tego pęka. Być może masz właśnie taki problem, skoro czytasz ten artykuł. Jesteś jednak w dobrym miejscu. Podpowiemy Ci, jak zyskać popularność na Insta i wybić się z tłumu. Rozsiądź się więc wygodnie i przygotuj na rewolucję!

Tanie lajki na Insta

Tak jest, polubienia na Instagramie można kupić za niewiarygodnie małe pieniądze. To popularna strategia marketingowa, z której korzystają największe gwiazdy oraz światowe brandy. Wystarczy wejść na odpowiednią stronkę i sprecyzować parametry, jakie ma mieć Twój nowy like instagram. Określasz liczbę polubień oraz dodatkowe opcje. Realizacja zamówienia jest błyskawiczna.

Co to za dodatkowe opcje? Ano, chodzi na przykład o jakość lajków. Sztuczne konta nie wyglądają najlepiej i nie trzeba być geniuszem Instagrama, aby je rozpoznać. Prawdziwe konta Insta natomiast (i do tego polskie!) można pozyskać za drobną opłatą. Polubienia od takich użytkowników są bardziej wiarygodne i pomagają innym użytkownikom w angażowaniu się na danym profilu.

Ważne jest także to, aby lajki na Instagramie pojawiały się stopniowo. Nie wszystkie naraz, ponieważ to nie wygląda naturalnie. Taką opcję również można wybrać podczas kupowania polubień. Suma summarum za ok. 25 złotych dostaje się aż 500 serduszek z wiarygodnego źródła. To z pewnością pobudzi innych użytkowników do działania.

Kupowanie followersów się opłaca

Podobny mechanizm dotyczy obserwowań. Zarówno na Instagramie, jak i w innych social mediach można zamówić sobie followersów. Jeśli połączyć to z serią lajków, wyjdzie wzmocniony wizerunek profilu. Dlaczego to się opłaca?

Rzecz w tym, że follow na insta oraz polubienia stanowią sygnał, że coś się podoba. Potencjalni odbiorcy mogą trafić na Twój profil zupełnym przypadkiem, ale wysoki wskaźnik popularności sprawi, że zostaną na dłużej. Tak działa ludzka natura. Lubimy rzeczy, które inni lajkują. Obserwujemy profile mające dużą liczbę followersów. Kupione serduszka na Insta po prostu przyciągają uwagę, w rezultacie czego w statystykach rośnie liczba autentycznych użytkowników.

Czy warto być Influencerem?

A jakże! Polski like instagram w dużej ilości dobrze wpływa na relacje biznesowe. Reklamodawcy chętniej się angażują we współpracę, jeśli ruch na profilu jest duży. A jeśli rośnie w optymalnym tempie, wraz z nim rosną i stawki, które można żądać za promowanie produktów kosmetycznych, powiedzmy, albo odzieży dla sportowców. Wpierw jednak trzeba zadbać o mocny profil na Insta. Dopiero wtedy bycie influencerem będzie miało sens.