Zabawki Bruder – skąd ich popularność na świecie?

Historia marki Bruder zaczęła się już w 1926 roku w Niemczech. Początkowo wytwarzane elementy były sprzedawane producentom zabawkowych trąbek. Z czasem firma zaczęła się rozrastać, skupiając się na produkcji miniaturowych pojazdów. Dziś zabawki Bruder są rozpoznawane na całym świecie i słyną z wysokiej jakości wykonania. Zgodnie z filozofią firmy, mają one zachęcić dzieci do faktycznego wczucia się w określone role podczas zabawy i lepszego zrozumienia otaczającej rzeczywistości.

Czym wyróżniają się zabawki Bruder?

Cechą charakterystyczną wszystkich elementów produkowanych przez markę jest ich podobieństwo do prawdziwych modeli, np. pojazdów. Połączenie wysokiej jakości materiałów oraz specjalistycznej wiedzy zaowocowało zabawkami, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale jednocześnie wyjątkowo trwałe. Sukces firmy niewątpliwie tkwi w dbałości o detale. Co więcej, wszystkie elementy są wcześniej testowane przez specjalistów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne. O czym jeszcze warto wspomnieć?

  • Materiały z których produkuje się zabawki Bruder są wybierane z najwyższą starannością i pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy stawiają na jakość i niezawodność.
  • Elementy są na bieżąco poddawane licznym kontrolom, na każdym etapie produkcji oraz przed wypuszczeniem do sprzedaży.

Co jeszcze warto wiedzieć o zabawkach?

Jedną z największych korzyści związanych z produktami marki Bruder jest to, iż pozwalają one dzieciom rozwijać naturalne zainteresowania oraz umiejętności. Co więcej, szeroki wybór akcesoriów ułatwia stworzenie własnej, samodzielnie zaprojektowanej przestrzeni do zabawy, która jednocześnie nawiązuje do rzeczywistości. O ich pozytywnym wpływie na rozwój maluchów świadczy także rekomendacja “spiel gut” (dobrze bawiące). Rekomendacja jest wystawiania przez niezależną grupę naukowców, w skład której wchodzą m.in. psychologowie, lekarze oraz rodzice. Potwierdza ona, że zabawki Bruder wykazują m.in. wysokie walory edukacyjne, rozrywkowe oraz jakościowe.