Przewodnik po szlafrokach

Szlafroki są prawdopodobnie jednymi z najwygodniejszych przedmiotów, w które można się ubrać. Te ciepłe ubrania są najczęściej spotykane w luksusowych hotelach i spa, po prostu ze względu na luksus, który tworzą.

Wyjście z sauny, prysznica lub jacuzzi i założenie wokół siebie wysokiej jakości szaty to prosta, ale luksusowa przyjemność. W przypadku hoteli to jedna z małych rzeczy, które mogą zrobić różnicę dla twoich gości i naprawdę wyruszyć na właściwą stopę.
W rzeczywistości klienci cieszą się szlafrokami do tego stopnia, że ​​są jednym z najczęstszych przedmiotów zabranych do domu nielegalnie z hoteli. Jednak nawet takie ryzyko może być okazją do reklamy, kiedy wyhaftujesz swoje logo na szacie. Pomyśl przez następne dziesięć lat, Twoje logo może być jedną z pierwszych rzeczy, które dana osoba widzi każdego ranka – może to być reklama w najlepszym wydaniu.

Wybór materiałów różni się w zależności od szaty i chociaż istnieje wiele odmian, wszystkie mają swoje własne cechy i zasadniczo zależy od wyboru. Podobnie jak większość rzeczy we współczesnym świecie, wybór musi być dokonany między materiałami naturalnymi i sztucznymi, a także materiałem mieszanym. Jednak bawełna jest często postrzegana jako najbardziej popularna – po prostu dlatego, że jest bardzo chłonna i wygodna dla skóry.

Wafel Weave Cotton

Waflowy splot bawełniany jest jednym z najpopularniejszych ze wszystkich materiałów szlafroka ze względu na jego chłonny charakter, a także atrakcyjny design stworzony przez wzór diamentu lub kratkę na szacie. Te szlafroki są w najkorzystniejszej cenie i nadal dają poczucie luksusu. Konstrukcja gofra oznacza również, że są idealne do cieplejszych krajów, ponieważ doskonale nadają się do oddychania skóry.

Szlafroki bawełniane

Bawełniane szlafroki są również idealne z powyższych powodów. One również są eleganckie w wyglądzie i dotyku, choć mogą być nieco cięższe, ponieważ są zasadniczo ręcznikiem, a nie jakimś materiałem. Tego rodzaju szlafroki nie tylko świetnie wyglądają, ale mogą naprawdę stworzyć luksusową atmosferę.

Oczywiście, podobnie jak w przypadku ręczników kąpielowych i ręczników, im wyższy GSM, tym bardziej luksusowy ręcznik i 400 g / m2 jest dość przeciętnym standardem dla tych przedmiotów. Istnieją jednak wyższe i niższe kategorie, które mogą odpowiadać Twoim wymaganiom w zależności od Twoich potrzeb i budżetu.

Dla prawdziwego luksusu dodanie pary miękkich kapci jest idealne i daje nieco podobne wrażenie, że jest owinięte watą. Oczywiście nie można winić takiego uczucia i jest to coś, co spodoba się gościom hotelowym lub gościom spa.

Szlafroki mogą naprawdę stworzyć tak wspaniałe pierwsze wrażenie dzięki ich wygodnemu i praktycznemu charakterowi.