Perełki nowoczesnej architektury. Korzyści z zakupu mieszkań od dewelopera

Mieszkania nie należą do najtańszych inwestycji, dlatego podczas wyboru odpowiedniego lokum, warto zapoznać się zarówno z ofertą mieszkań od dewelopera, jak i mieszkań z rynku wtórnego. Przeważającą liczbą nowych mieszkań, które oddaje się do użytku nowym lokatorom, są mieszkania z rynku pierwotnego, czyli te od deweloperów. Dlaczego tak się dzieje?

Mieszkanie Białołęka – dlaczego warto kupić je od dewelopera?

Przede wszystkim dlatego, że rynek pierwotny rozwija się w niemal błyskawicznym tempie. Każdego roku powstają coraz to nowe nieruchomości oraz unikatowe inwestycje mieszkaniowe, takie jak, wspomniane w tytule powyższego akapitu, mieszkanie Białołęka. W przeciwieństwie do ofert mieszkaniowych z rynku wtórnego, deweloperzy, którzy wznoszą nowoczesne nieruchomości na rynku pierwotnym, oferują takie rozwiązania, jak:

  • kawalerki,

  • mieszkania jedno pokojowe,

  • mieszkania więcej niż jednopokojowe,

  • apartamenty,

  • nieruchomości typu studio,

  • czy też mieszkania z antresolą.

Tak wiele opcji do wyboru pozytywnie wpływa na wybór mieszkań przez młode i pełne wigoru pary, często z małymi dziećmi. Szeroki asortyment oraz funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że aż chce się inwestować. Mieszkanie na Białołęce również nie odstaje od normy i tak, jak większość nowoczesnych nieruchomości, daje szansę na spełnienie marzenia o własnym koncie wielu rodzinom, parom oraz singlom.

Bez obaw o poprzedniego właściciela

Szeroki asortyment to nie jedyny plus nowych mieszkań. Inwestując w mieszkania od dewelopera, mamy pewność, że stajemy się pierwszymi i jedynymi właścicielami nieruchomości. Mamy tutaj zapewnione mieszkanie w idealnym stanie, tak zwane „mieszkanie pod klucz”. Możemy je również otrzymać w stanie deweloperskim, czyli niewykończone, aby dać upust swojej twórczości. Takie mieszkanie na Białołęce, ale i nie tylko, bo również w innych miejscach, ma gwarancję najwyższej jakości, ponieważ nie było nigdy przedtem używane.

Daje to nam niezwykle szeroką swobodę aranżacji. Możemy je dostosować do własnych potrzeb i preferencji, nie martwiąc się o żadne usterki, które w przypadku mieszkań z rynku wtórnego zdarzają się dość często.

Atrakcyjna okolica – w trosce o nasze bezpieczeństwo

Deweloperzy realizujący swoje inwestycje wiedzą, jak ważne dla nowych mieszkańców jest bezpieczeństwo, dlatego w swoich projektach uwzględniają najróżniejsze rozwiązania. Tymi rozwiązaniami są przede wszystkim funkcjonalne i szerokie windy (przystosowane do wymogów osób niepełnosprawnych), zabezpieczenia w postaci bram wjazdowych, domofonów, czy też monitoringu całodobowego.

To niezwykle ważne, szczególnie przy małych dzieciach, które lubią płatać figle swoim rodzicom. W starym budownictwie coś takiego, jak winda, czy chociażby kamery monitoringu na klatce schodowej nie występuje, co znacząco wpływa na jakość życia mieszkańców.

Jak widać, jest wiele aspektów, które przemawiają za tym, aby inwestować w nowe mieszkania od dewelopera. Rynek pierwotny ma nam naprawdę wiele do zaoferowania, dlatego warto korzystać z tego typu rozwiązań i mieć święty spokój przez długie lata.