Na jakie marki odzieży roboczej warto zwrócić uwagę?

na-jakie-marki-odziezy-roboczej-warto-zwrocic-uwage

W trakcie wykonywania różnego rodzaju prac fizycznych pracownikom zaleca się noszenie odpowiednio dobranej odzieży roboczej. To specjalne ubrania, które pełnią przede wszystkim funkcję ochronną. Doskonale zabezpieczają przed zabrudzeniami oraz niektórymi urazami. Wchodzące w skład odzieży roboczej części garderoby na ogół produkowane są przez znane firmy. Nie zwlekaj i już dziś poznaj najpopularniejsze marki ubrań roboczych!

Wybrane marki odzieży roboczej

Na polskim i zagranicznym rynku działa wiele przedsiębiorstw, które zajmują się wytwarzaniem odzieży roboczej. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują dostępne w takich sklepach, jak Kris Hurtownia BHP, wyroby następujących marek:

  • SNICKERS WORKWEAR;
  • CANIS;
  • SIOEN;
  • POLSTAR;
  • PORTWEST.

SNICKERS WORKWEAR to szwedzka marka, która słynie z najwyższej klasy ubrań roboczych wyróżniających się wyjątkowymi walorami estetycznymi oraz użytkowymi. W ofercie firmy dostępne są wszystkie części garderoby roboczej, w tym również modele odblaskowe i przeznaczone do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Z kolei firma CANIS jest wiodącym czeskim producentem i dystrybutorem ubrań, rękawic roboczych oraz sprzętu ochrony osobistej. Odzież tej marki dysponuje wszelkimi niezbędnymi atestami jakościowymi.

Marka SIOEN oferuje klientom różnorodne części garderoby roboczej, wykonanej z niezwykle wytrzymałych, ognioodpornych materiałów o podwyższonej widoczności. Przy ich produkcji stosowane są najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Osoby, którym zależy na wysokiej jakości kupionych ubrań roboczych, spełniających wszystkie normy bezpieczeństwa, powinny skorzystać z oferty firmy POLSTAR. Wyroby tej marki odznaczają się ładnym designem oraz komfortem noszenia. Można je nabyć w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych.

Firma PORTWEST słynie natomiast z produkcji m.in. bluz spawalniczych, ubrań odblaskowych ostrzegawczych oraz kombinezonów antyelektrostatycznych. To trudnopalne modele, które doskonale nadają się do użytkowania w trakcie pracy w trudnych warunkach.

Kryteria doboru najlepszej odzieży roboczej

Przy zakupie ubrań roboczych trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Istotny jest materiał, z którego zostały wykonane dane modele. Wysokiej jakości odzież robocza zwykle produkowana jest z wytrzymałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne tkaniny, która gwarantuje ciału pełną swobodę ruchów. Taka garderoba musi też zapewniać skórze komfort termiczny oraz stały dostęp do świeżego powietrza. Spodnie i bluzy wyposażone są dodatkowo w liczne kieszenie.