Kupujemy używany samochód – Honda Accord Sedan

Honda Accord Sedan to czterodrzwiowy, pięciomiejscowy sedan średniej wielkości, który słynie z doskonałego zużycia paliwa, ciasnego prowadzenia i historia niezawodności. Accord został również doceniony za przestronne wnętrze i zdrowy zestaw standardowych funkcji.

Honda oferuje Accord Sedan w sześciu wersjach wyposażenia: LX, Sport, EX, EX-L, EX-L V-6 i Touring. Pierwsze cztery poziomy wyposażenia są napędzane 2,4-litrowym czterocylindrowym rzędowym silnikiem Earth Dreams, który wytwarza 185 koni mechanicznych i 181 funtów na stopę. momentu obrotowego. W przypadku wersji Sport silnik jest dostrojony, dzięki czemu wytwarza 189 koni mechanicznych i 182 funtów na stopę. momentu obrotowego. Modele LX, Sport i EX są wyposażone w standardową 6-biegową manualną skrzynię biegów. Opcjonalnie dostępna jest przekładnia bezstopniowa (CVT), ale jest to standardowa oferta EX-L. Po dodaniu CVT do Sportu włączane są również manetki łopatkowe. Napęd na przednie koła jest standardem we wszystkich kołpakach. Szacunkowa oszczędność paliwa w przypadku manualnej skrzyni biegów wynosi 27 mpg łącznie / 24 mpg miasta / 34 mpg autostrady. W przypadku USZ szacunki wynoszą 31/27/36.

Modele EX-L V-6 i Touring są wyposażone w 3,5-litrowy silnik V-6 o mocy 278 koni mechanicznych i 252 funtach na stopę. momentu obrotowego. Jedyną dostępną skrzynią biegów jest sześciobiegowa automatyczna skrzynia biegów. Napęd na przednie koła jest również standardem. Szacunkowe zużycie paliwa w silniku V-6 to 26/21/34.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wszystkie sedany Hondy Accord są wyposażone w przednie poduszki powietrzne, przednie boczne poduszki powietrzne, boczne kurtynowe poduszki powietrzne, zaczepy fotelika dziecięcego, asystenta stabilności pojazdu z kontrolą trakcji, hamulce przeciwblokujące, elektroniczny rozdział siły hamowania, asystent hamowania, kamerę wsteczną i światła do jazdy dziennej.

Modele LX i Sport są wyposażone w standardowe funkcje, takie jak system bezpieczeństwa, automatyczne reflektory z halogenowymi wiązkami projektora, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, łączność Bluetooth z funkcją wiadomości SMS, tempomat oraz 160-watowy system dźwiękowy z AM / FM radio i odtwarzacz CD.

Wśród wyposażenia, które występuje w modelach EX, EX-L, EX-L V-6 i Touring, znajduje się mocny dach księżycowy, bezkluczykowy wjazd i zapłon, podgrzewane lusterka boczne i Honda LaneWatch, która stale monitoruje inne pojazdy w plamkach samochodowych. Listwy EX-L, EX-L V-6 i Touring dodają system ostrzegania przed kolizją, ostrzeżenie przed zjechaniem z pasa ruchu oraz diodowe światła hamowania dla lepszego zapobiegania wypadkom. Skórzana tapicerka, podgrzewane przednie fotele i 360-watowy system dźwiękowy są również zawarte w celu zapewnienia większego komfortu pasażerom. System nawigacji satelitarnej można dodać do EX-L i EX-L V-6, ale jest standardem w wykończeniu Touring.

Łączność z Accord Sedan zapewnia HondaLink, która pozwala łączyć się z treściami online. HondaLink jest zgodny ze standardem Aha, co umożliwia dostęp do muzyki, mediów społecznościowych i innych informacji z kompatybilnego smartfona. Treść jest udostępniana za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego, więc nie musisz bawić się telefonem. Możesz tworzyć spersonalizowane stacje radiowe zawierające muzykę, radio internetowe i programy informacyjne. Możesz nawet uzyskać dostęp do recenzji restauracji i uzyskać rekomendacje bezpośrednio z samochodu lub zlokalizować najbliższą kawiarnię. Ponadto możesz słuchać aktualizacji i wiadomości z kont na Facebooku i Twitterze, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie w samochodzie. Ponieważ treść jest przechowywana w chmurze, nigdy nie będziesz potrzebować nowego sprzętu ani oprogramowania.