Czy wycieraczka to dobry nośnik reklamowy?

czy-wycieraczka-to-dobry-nosnik-reklamow

Wycieraczki z nadrukiem są wykorzystywane jako wsparcie identyfikacji wizualnej bądź nośnik reklamowy i informacyjny. Na ich powierzchni może znajdować się napis lub logo firmy, co stanowi oryginalny sposób na promocję działalności. Jednak czy wycieraczka z logiem ma równie dobre właściwości czyszczące jak standardowe maty gumowe? Przekonaj się, czy ten gadżet przyda Ci się do zwiększenia rozpoznawalności marki osobistej.

Dlaczego wycieraczka z nadrukiem pomaga promować własną działalność?

Wycieraczki z nadrukiem mogą być wykorzystywane jako element działań marketingowych w każdej branży. Pozwalają zmienić podłogi w powierzchnię reklamową i w dyskretny sposób zwiększają rozpoznawalność marki wśród klientów. Mata wejściowa stanowi wizytówkę instytucji – wszyscy goście, którzy odwiedzają siedzibę firmy muszą na nią spojrzeć i zapamiętują znajdującą się na niej grafikę. Ponadto na podstawie wyglądu wycieraczki powstaje ich pierwsze wrażenie o danym miejscu. Przedsiębiorca, który ma w swoich biurach wycieraczki z logo uchodzi za osobę przykładającą uwagę do detali oraz dbającą o wizerunek działalności. Reklamowe i informacyjne maty czyszczące są też wykorzystywane okazjonalnie na imprezach branżowych, wystawach czy akcjach promocyjnych z okazji świąt lub wprowadzenia na rynek nowych produktów.

Właściwości czyszczące wycieraczek z logiem

Wycieraczki z logiem prezentują się znacznie lepiej niż maty gumowe, a mają równie dobre właściwości wytrzymałościowe i czyszczące. Są doskonałą barierą przed znajdującymi się na butach przechodniów zanieczyszczeniami mokrymi i suchymi. Pochłaniają wilgoć, chronią podłogę przed zabrudzeniem i uszkodzeniami, a także stanowią skuteczne zabezpieczenie antypoślizgowe. Praktyczne i estetyczne wycieraczki z nadrukiem zwiększają komfort pracowników oraz gości danego miejsca, a także zmniejszają wydatki na sprzątanie obiektu. Sprawdzają się w biurach, punktach usługowych, sklepach, salonach urody, restauracjach, hotelach i urzędach. Osuszająco-oczyszczające maty z logo zamówisz u producenta wycieraczek UNIMAT. Wyroby firmy powstają z włókna poliamidowego na podłożu z gumy nitrylowej, dzięki czemu są trwałe, antystatyczne i antypoślizgowe. Producent najpierw wykonuje projekt wycieraczki, który przedstawia klientowi w formie komputerowej wizualizacji. Gdy koncepcja zostanie zaakceptowana, przechodzi do wykonania wycieraczek z najwyższą dbałością o szczegóły.