Czy reklama świetlna może być wykorzystywana we wnętrzach?

Reklama świetlna to doskonały sposób na jeszcze skuteczniejsze przyciągnięcie wzroku potencjalnych konsumentów. Znacznie wyróżnia się ona spośród standardowych bannerów. Zazwyczaj reklamy w tej formie są stosowane jako element umieszczany nad drzwiami wejściowymi do budynku czy na jego zewnętrznych ścianach. Czy można zamontować je również we wnętrzu obiektu?

Reklama świetlna do wnętrz

Reklama świetlna sprawdza się idealnie poza budynkiem, rzucając się w oczy wszystkich osób mijających nieruchomość, a także przejeżdżających kierowców. Taki produkt można umieścić także we wnętrzu obiektu, jednak powinien mieć on konkretne zastosowanie. Jeśli w dalszym ciągu ma pełnić funkcję reklamową, to warto, by został zamocowany przed wejściem do biura, na korytarzu, czy nawet bezpośrednio w przestrzeni biurowej.

W wielu nowoczesnych budynkach zajmowanych przez przedsiębiorstwa znajdują się duże, otwarte przestrzenie. To właśnie w nich klienci mogą czekać na spotkanie, a pracownicy – spędzać przerwę. W takim miejscu doskonale sprawdzi się neonowe logo firmy czy jej hasło przewodnie. Takie element będzie doskonale widoczny nawet po zgaszeniu światła, a w dzień przyciągnie wzrok wszystkich osób odwiedzających biuro. Reklamy świetlne tego typu znajdziesz m.in. w ofercie producenta neonów LogArt. Firma ta wykonuje spersonalizowane produkty na zamówienie, przedstawiające dowolne napisy lub motywy, w szerokiej gamie kolorystycznej.

Gdzie wykorzystać reklamę świetlną?

Reklama świetlna stosowana we wnętrzach jest oczywistym wyborem w przypadku wszelkich biur, ale nie tylko. Napisy czy logo mogą być wykorzystane także na ścianach w klubach nocnych, gdzie zwykle panuje półmrok rozświetlony wyłącznie przez takie elementy. Wówczas nazwa lokalu znajdzie swoje miejsce na ścianie za barem lub innej powierzchni tego typu. Reklamy świetlne do wnętrz są dobrym wyborem także w przypadku różnych gabinetów, na przykład kosmetycznych. Wówczas najlepiej sprawdzają się estetyczne, białe czy pastelowe produkty. Wybór odpowiedniego koloru i napisu, który ma zostać umieszczony na neonie, zależą wyłącznie od potrzeb danego klienta. To ciekawy dodatek do aranżacji, przypominający klientowi nazwę i logo konkretnego miejsca, utrwalając je w jego pamięci na dłużej.