Czekoladowe prezenty dla firmy – czy to dobry pomysł?

czekoladowe-prezenty-dla-firmy-czy-to-dobry-pomysl

Czekolada na prezent firmowy to uniwersalny pomysł, który sprawdza się od bardzo wielu lat. W końcu czekoladę kochają wszyscy! Co ciekawe, ułatwia ona koncentrację i zapamiętywanie. Rozkoszując się czekoladą, poprawiamy także wydzielanie endorfin, dzięki czemu lepiej radzimy sobie ze stresem. Czekoladowe upominki sprawdzą się z pewnością w wielu sytuacjach.

Dlaczego wyroby czekoladowe sprawdzą się w roli prezentów firmowych?

Wyroby czekoladowe są świetnym pomysłem na prezent firmowy dla pracowników lub partnerów biznesowych. Mogą być miłym prezentem dla kluczowych klientów bądź podziękowaniem dla wyróżniających się pracowników. Są również niezastąpione w okresie świątecznym i jako podarunek z okazji wielu innych ważnych wydarzeń, np. jubileuszu założenia firmy, wprowadzenia nowego produktu na rynek, urodzin czy imienin. Słodkie zestawy prezentowe to najbardziej serdeczny, a zarazem najprostszy sposób na wyrażenie podziękowań. Jest to również prezent sprawdzony. W końcu, kto nie lubi czekolady?

Dodatkowo elementem uzupełniającym jest możliwość personalizacji takiego słodkiego zestawu. Możesz zdecydować się na wykonanie graweru lub nadruku z logo firmy na drewnianej skrzynce lub pudełku. Personalizacji możesz dokonać również poprzez dołączenie artykułów promocyjnych do prezentów, wydrukowanie wstążki z logo firmy, przygotowanie spersonalizowanej bibuły, którą owija się produkty wewnątrz pudełka czy wydrukowanie kartek z życzeniami.

Gotowe słodkie zestawy prezentowe dla firm

W przeciwieństwie do przypadkowej bombonierki zakupionej w sklepie specjalnie przygotowany słodki zestaw prezentowy w formie eleganckiego kosza z alkoholem i słodkościami pozwoli uzyskać oszałamiający efekt. Taki kosz dostępny jest w wielu konfiguracjach. Oprócz wysokiej klasy alkoholu mogą znaleźć się w nim nadziewane praliny, trufle, belgijska czekolada, gorąca czekolada do picia, owoce w mlecznej czekoladzie, ciasteczka z kawałkami czekolady, aromatyczna kawa czy miody. Na samą myśl o takim prezencie, aż robi się ciepło na sercu!

Jak zauważa pracownik sklepu pudelkaprezentowe.pl: Oferujemy gotowe słodkie zestawy prezentowe składające się z wysokiej klasy, różnorodnych i oryginalnych produktów, które trafią w gusta każdego. Wszystkie zawarte w koszach, pudełkach czy drewnianych skrzyniach prezentowych produkty zostały tak wyselekcjonowane, że idealnie komponują się jako całość.

Takie słodkie kosze z pewnością wyczarują uśmiech na twarzy osób obdarowanych. Zadowolą każdego, a ich zawartość zniknie w mgnieniu oka! Produkty znajdujące się w koszu są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie.