Auto na minuty w Kielcach – jak wynająć, o czym pamiętać?

Auto na minuty w Kielcach – jak wynająć, o czym pamiętać?

Wynajem samochodu z aplikacją? W Kielcach jest to możliwe! Auta na minuty cieszą się tu bardzo dużą popularnością – chętnie korzystają z nich osoby prywatne i przedsiębiorcy. Procedura najmu pojazdu nie jest skomplikowana – wystarczy smartfon i odpowiednia aplikacja.

Wynajem auta na minuty – jak to wygląda w Kielcach?

Wynajem samochodów na minuty jest nowoczesną usługą transportową adresowaną przede wszystkim do tych osób, które z auta korzystają raczej rzadko. W Kielcach pojazdy udostępniane w ramach systemu współdzielenia przydają się w wielu sytuacjach, np. gdy trzeba odebrać kogoś z umówionego miejsca, pojechać na ważne spotkanie czy zrobić większe zakupy. Flota carsharingowa składa się z dobrze wyposażonych, w pełni sprawnych i ekonomicznych aut. Chcąc uzyskać do nich dostęp, należy zainstalować na telefonie aplikację PANEK CarSharing, która umożliwia pełną obsługę najmu bez zbędnych formalności i zawierania pisemnych umów.

Wynajem auta na minuty w Kielcach – jak działa aplikacja?

Wspomniana aplikacja jest darmowa i łatwa w obsłudze. Służy głównie do otwierania samochodu i kończenia najmu, ale ma również inne funkcje. Jest wyposażona w specjalną mapę, która pokazuje wolne w danym momencie pojazdy. Rezerwacja auta jest bardzo prosta. Na dotarcie do niego użytkownik aplikacji ma kilka minut od dokonania rezerwacji. Oprócz tego za pośrednictwem aplikacji zgłasza się ewentualne usterki i uiszcza opłaty za przejazdy. Dużym plusem prezentowanego rozwiązania jest to, że kierowca płaci tylko za czas przejazdu i pokonany dystans – z tego m.in. względu usługa najmu jest świetną alternatywą dla zakupu samochodu. Nie trzeba posiadać go na własność, aby być jego użytkownikiem.

Wynajem auta w Kielcach – co robić, kiedy samochód potrzebny jest na dłużej?

Zdarzają się sytuacje, kiedy wynajęcie samochodu na kilkanaście minut czy parę godzin okazuje się niewystarczające. Jeśli niezbędny jest on np. na kilka czy kilkanaście dni, wówczas bardziej kalkuluje się wypożyczyć auto na doby. Kielce mają pod tym względem znakomicie rozwiniętą ofertę.