Akcesoria komputerowe, które doskonale nadają się do reklamy

akcesoria-komputerowe-ktore-doskonale-nadaja-sie-do-reklamy

Gadżety reklamowe to idealny sposób na zbudowanie świadomości marki na rynku lokalnym. Warto jednak pamiętać, aby materiały, po jakie sięgamy, były dopasowane do odbiorcy, czyli do klienta firmy oraz profilu naszej działalności. Wiele osób wybiera akcesoria komputerowe. I nie ma w tym nic dziwnego. Coraz więcej czasu spędzamy przed komputerem – zarówno w domach, jak i w biurach.

Które akcesoria reklamowe sprawdzą się jako gadżet reklamowy?

Pendrive z logo firmy to od kilku lat najpopularniejszy gadżet wręczany klientom przez firmy działające w różnych sektorach. Przenośna pamięć USB zawsze się przyda, a pamiętajmy, że upominek reklamowy powinien być przede wszystkim praktyczny. Inaczej mówiąc – klient powinien chcieć korzystać z gadżetu. W tym kontekście popularność pendrive jest zrozumiała.

Kolejny przykład to myszka komputerowa z logo firmy. Z myszki korzystają wszyscy, a więc szansa, że gadżet będzie używany na co dzień, jest ogromna. Atutem myszy komputerowych jest dość duża przestrzeń reklamowa – pomieści się logo i dane adresowe firmy. Myszkę warto wręczać w zestawie z podkładką, na której można nanieść ciekawą grafikę lub chwytliwe hasło reklamowe.

Ciekawą propozycją na gadżet komputerowy jest wiatrak i lampka na USB, dzięki której można komfortowo pracować nawet w ciemnym pomieszczeniu. Z kolei wiatrak to doskonały wybór w okresie letnim – podłączając niewielkie urządzenie do portu USB, możemy skierować strumień chłodnego powietrza w dowolnym kierunku. Do zestawu można dołączyć hub, czyli rozdzielacz, który umożliwi korzystanie z kilku urządzeń jednocześnie.

Dlaczego warto zainwestować w akcesoria komputerowe?

Gadżety reklamowe elektroniczne są uniwersalne i przydadzą się praktycznie każdemu. Myszka z podkładką, którą klient weźmie do biura, przyciągnie uwagę kolorowym nadrukiem i w ten sposób zachęci inne osoby do skorzystania z usług firmy. Skuteczność akcesoriów komputerowych jest więc niekwestionowana. Tego typu gadżety to dobry sposób na budowanie wizerunku marki na rynku lokalnym.

Nie bez znaczenia pozostaje jednak projekt i wykonanie, a specjalistą w tej dziedzinie jest agencja reklamowa Studio Siedem z Krakowa, która oprócz wspomnianych wcześniej artykułów oferuje między innymi słuchawki przenośne, stojaki na telefon, osłony na kamerę, spraye do czyszczenia ekranu i rękawiczki do ekranów dotykowych. Jak wspomniano wcześniej, najskuteczniejsze gadżety reklamowe to takie, które są używane. W przypadku akcesoriów komputerowych ciężko o inny scenariusz.