Poduszki dla par — pomysł na prezent dla rodziców

Rocznica związku rodziców to niezwykłe wydarzenie. Bez względu na to, czy są razem pięć, dziesięć, czy dwadzieścia lat, jest to wyjątkowy dzień, który warto uczcić. Niestety, dzieci nie zawsze mają pomysł na to, co mogą kupić osobom, które wkładają (lub już włożyli) tyle trudu w ich wychowanie. W końcu co podarować komuś, kto wszystko ma? W naszym artykule podajemy propozycje prezentów, które są w stanie zaskoczyć rodziców.

Poduszka dla par

Dobry prezent to taki, którego używamy na co dzień. Zestaw chińskiej porcelany może się wspaniale prezentować na półce, jednak nie będzie z niego wielkiego pożytku, jeśli będziemy bali się go używać. Warto zatem pomyśleć o czymś uniwersalnym, przydatnym, a jednocześnie estetycznym. W tym wypadku jedną z możliwości jest personalizowana poduszka dla par, na której mogą się znajdować zarówno zdjęcia z wakacji, jak i uchwycone momenty codzienności. Taki prezent jest jedyny w swoim rodzaju, a więc rodzice z pewnością ucieszą się, widząc, że został przygotowany wyłącznie z myślą o nich. Poduszkę będzie można położyć w salonie lub sypialni, a także zabrać w podróż.

Kubek ceramiczny

Kubek ceramiczne to kolejny prezent z cyklu podarunków uniwersalnych. Choć ta opcja może się wydawać nieco oklepana, wielu z nas docenia możliwość picia z ulubionego kubka. A jak sprawić, by stał się ulubiony? Oczywiście poprzez personalizację! Taką możliwość oferuje między innymi sklep internetowy Shoperek, w którym z łatwością zamówimy kubek udekorowany według własnego wzoru. Jest to zatem idealny prezent rocznicowy, albowiem będzie przypominał rodzicom o mile spędzonych latach razem. Warto pamiętać, że kubek nie musi służyć wyłącznie jako naczynie do picia kawy — świetnie sprawdzi się także jako pojemnik na artykuły biurowe lub inne drobne przedmioty.

Komplet bluz

Dobrej jakości ubrania to coś, czego nigdy nie powinno zabraknąć w naszej szafie. Tym lepszą propozycją wydają się zatem specjalne bluzy dla par, często wykonane z zabawnym napisem lub grafiką. I choć tego typu odzież może się nam kojarzyć przede wszystkim ze stylem młodzieżowym, nie wolno zapominać, że moda służy przede wszystkim zabawie. Nie ma zatem znaczenia, czy osoby obdarowane mają 40, czy 60 lat, jeśli tylko prezent okaże się przydatny, a one same będą się w nim dobrze czuły. I choć mogą ich nie ubrać na oficjalne wyjście, wciąż mogą się sprawdzić na niedzielnym spacerze czy wyprawie w góry.